Освіта за кордоном

Навчання у Великобританії, якісне навчання в Канаді, здобуття вищої освіти в США, вищої освіти в Швейцарії, освіти в Європі та Англії відкриє для наших учнів двері в великі міжнародні та зарубіжні компанії.

 

 

Підбір турів

Подорожі, організовані Domar Global Group, дозволять Вам не тільки отримати масу задоволення і повернутися до звичного ритму життя з новими силами і емоціями, а й допоможуть Вам стати більш освічені, досвідченіше, принесуть успішні ідеї на майбутнє.

Оформлення віз

У наші послуги з оформлення візи входить: підбір найбільш відповідного Вам методу подачі на візу, допомога в підготовці документів, страховий поліс, ваучер на проживання (за потребою), бронювання авіаперельоту, грамотне заповнення анкети, запис на співбесіду в посольство, консультація для успішного його проходження.

Підбір авіаквитків

Знайти найбільш вигідний і зручний варіант перельоту в будь-яку точку світу, дістати квиток на поїзд, допомогти з орендою авто, замовити трансфер, підібрати спосіб пересування по всій земній кулі – наша безпосередня задача.

b

Домар Глобал Груп

Компанія була заснована в 1991 році і є консультаційним центром з питань навчання за кордоном.

Наша місія – відкриття для українських громадян альтернативного шляху здобування якісної освіти, затребуваної на глобальному ринку праці і сприяння процесам інтеграції українських студентів в світову спільноту фахівців високого класу.

На сьогоднішній момент ми є офіційним представником більше 1000 навчальних закладів по всьому світу і надаємо повний комплекс послуг з підготовки і зарахування українських студентів в кращі школи, коледжі та університети.

ОСВІТА ЗА КОРДОНОМ З “ДОМАР ГЛОБАЛ ГРУП”

Професіоналізм

Компанія Домар Глобал Груп є визнаним професіоналом у сфері закордонної освіти.

Багаторічний досвід

Компанія Домар Глобал Груп знаходиться на ринку освіти з 1995 року. За цей час ми досконально вивчили систему освіти різних країн світу і процедуру зарахування студентів.

Комплексність послуг

Наша компанія забезпечує підтримку на всіх етапах вступу та продовжує курирувати студентів на протязі всього навчання за кордоном.

i

Великий вибір програм

Компанія Домар Глобал Груп пропонує понад 300 навчальних програм в 30 країнах світу. Ми працюємо тільки з кращими акредитованими навчальними закладами, як викладання та інфраструктури яких ми впевнені.

ШУКАЄТЕ КРАЩУ ПРОГРАМУ ДЛЯ ОСВІТИ ЗА КОРДОНОМ?

 

Домар Глобал Груп

зв’яжіться з менеджерами компанії і отримаєте відповіді на всі Ваші питання щодо

освіти за кордоном

x

СЕРТИФІКАТИ ДОМАР ГЛОБАЛ ГРУП

Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Домар Глобал Груп

69005 Україна, м Запоріжжя, вул. Патріотична 74а-2

[email protected]

[email protected]

Графік роботи: З 10.00 до 18.00 Сб., Нд: вихідні

Instagram
Facebook