Про Компанію

Домар Глобал Груп
Компанія “Домар Глобал Груп” була заснована в 1995 році і є консультаційним центром з питань навчання за кордоном.
Наша місія – відкриття для українських громадян альтернативного шляху здобування якісної освіти, затребуваної на глобальному ринку праці і сприяння процесам інтеграції українських студентів в світову спільноту фахівців високого класу.

Навчання у Великобританії, якісне навчання в Канаді, здобуття вищої освіти в США, вищої освіти в Швейцарії, освіти в Європі та Англії відкриє для наших учнів двері в великі міжнародні та зарубіжні компанії.

Якщо Ваша мета – навчання в Англії чи Канаді, отримання освіти в Німеччині, США або іншій країні світу Ви потрапили за адресою.

ЧОМУ САМЕ МИ? ВСЬОГО 6 ПРИЧИН:
1. 25 років досвіду – лідери ринку
2. 26 країн, підкорених нашими випускниками
3. Більше 1000 зарубіжних навчальних закладів-партнерів. Пряме зарахування.
4. Є членами інтернаціональних освітніх організацій
5. Підбираємо індивідуальну стратегію навчання6. В курсі світових тенденцій – учасники найбільших міжнародних конференційНа сьогоднішній момент, ми є офіційним представником більше 1000 навчальних закладів по всьому світу і надаємо повний комплекс послуг з підготовки і зарахування українських студентів в кращі школи, коледжі та університети.

Якщо Ви хочете вивчити англійську в Англії, для Вас відкриті двері кращих університетів в Англії. Для нас кожен студент – це особистість, ми цінуємо прагнення і бажаємо успіху кожному з Вас. Тому ми складаємо план навчання і розвитку кар’єри індивідуально для Вас , аналізуючи рейтинги, статистику рекрутингових агентств, працюючи тільки з акредитованими програмами , забезпечуючи підтримку на всіх етапах вашого надходження і Не покидає Вас під час навчання.

 Ми вважаємо Ваш успіх своїм досягненням і пишаємося Вами!

Учбових закладів

Країн

Міст

%

Задоволених Учнів

У 2002 році компанія Домар Тревел стала першим в Україні повноправним членом федерації міжнародних організацій займаються молодіжним і освітнім туризмом (FIYTO) , а через рік була прийнята в асоціацію організацій займаються організацією мовних стажувань (ALTO) і глобальну асоціацію організаторів професійних стажувань (GWEA). Членство в цих організаціях дозволяє нам безпосередньо брати участь в розвитку освітнього туризму і представляти інтереси нашій країн и на міжнародному рівні.

2005 рік є поворотним для нашої компанії – в Україні вперше пройшла Міжнародна Освітня Виставка (UIEF), організатором якої є Домар Тревел. 08-10 квітня в Київ з’їхалися директори та представники 37 навчальних закладів з 17 країн світу , щоб представити свої програми українським студентам і їх батькам. Вперше українці отримали відповіді на свої питання про зарубіжні освітні програми безпосередньо від навчальних закладів.

Ми твердо переконані, що UIEF буде також сприяти діалогу між українськими та зарубіжними навчальними закладами, який призведе до створення нових інноваційних освітніх проектів та наближенню української освіти до європейських стандартів.

ШУКАЄТЕ КРАЩУ ПРОГРАМУ ДЛЯ ОСВІТИ ЗА КОРДОНОМ?

 

Домар Глобал Груп

зв’яжіться з менеджерами компанії і отримайте відповіді на всі Ваші питання щодо

освіти за кордоном

x

СЕРТИФІКАТИ ДОМАР ГЛОБАЛ ГРУП

Про компанію
Про компанію
Про компанію
Про компанію
Про компанію
Про компанію
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

69005 Україна, м Запоріжжя, вул. Патріотична 74а

[email protected]

[email protected]

Графік роботи: З 10.00 до 18.00 Сб., Нд: вихідні

Instagram
Facebook