Queen Ethelburga's

Queen Ethelburga’s

Queen Ethelburga logo

Queen Ethelburga’s College

Школа Королевы Этельбурги

Частная школа № 1 в регионе

Частная бординговая школа № 4 в Британии

Заснована в 1912 р, Школа Королеви Етельбургі стала однією з найкращих і відомих в країні і в світі завдяки прекрасній академічної успішності і прекрасного обладнанню в поєднанні з доброзичливою атмосферою і турботою про учнів. Завдяки програмі інвестицій в розмірі 100 млн фунтів школа оснащена по вищому розряду, і учні отримують переваги, що ведуть до успеху.Колледж імені королеви Етельбургі придбав міжнародну репутацію навчального закладу №1 серед багатьох батьків, які хочуть кращого для своїх дітей. У число батьків входять бізнесмени, дипломати, члени королівських сімей, політики, юристи, лікарі, національні лідери, персонал Організації Об’єднаних Націй, вищі урядові та військові чиновники.

Оскільки діти встановлюють між собою тісні дружні стосунки на все життя, шкільні контакти виявляються корисними в подальшій жізні.Уровень і якість освіти, а також умови розміщення прославили Queen Ethelburga’s College на весь світ. Queen Ethelburga’s College розташовується далеко від міського шуму, в тихому містечку Йорк, Графство Йоркшир. Це мальовниче місце між містами Харрогейт і Йорк, в маєток Торпі-Андервуд-Холл (Thorpe Underwood Hall).

Школа займає старовинний маєток Thorpe Underwood Hall і його околиці. Шлях від Лондона займе 2 години, найближчий аеропорт Ліндсі знаходиться в 30 хвилинах їзди. Маєток, що є архітектурною пам’яткою, займає велику територію в мальовничій поза межами міста. У школи напрочуд гарна територія, є прекрасний ставок, рожевий сад з фонтанами, великі галявини і «потайну» сад, оточений кам’яною стіною. У маєтку Thorpe Underwood Hall деякий час проживала Анна Бронте – письменниця, гордість англійської літератури 19 століття. Така приємна обстановка і творчий дух стимулює учнів всебічно розвиватися. Також слід зазначити, що завдяки своєму розташуванню коледж знаходиться далеко від злочинності і непривабливості, які часто асоціюються з великими містами. Багато іноземних батьки вибирають коледж саме з цієї причини. Життя в школі є абсолютно безпечною.

Queen-Ethelburgas-College-Student

Успішність в школі значно вище середнього показника по країні. Випускники Queen Ethelburga’s College показують чудові результати, успішно складають іспити і вступають у провідні університети країни, в тому числі Oxford і Cambridge.

Школа входить в асоціацію ISGA (The Independent Schools Golf Association) і є одним з кращих місць в Англії для занять гольфом. Коледж також акредитований Британською Радою, є членом асоціації QISAN (Quality International Study Abroad Network), член Асоціації Незалежних Шкіл та Асоціації Шкіл-пансіонів (Boarding School Association), має акредитацію Ради Незалежних Шкіл ISC.

Школа Королеви Етельбургі має прекрасне сучасне оснащення, яке оновлюється щороку:

  • центр комп’ютерного, бізнес- і мультимедійного навчання з 56 комп’ютерами, центр бізнес-навчання з постійними супутниковими трансляціями ділових і світових новин;
  • кабінети професійного навчання, повністю оснащені необхідними довідковими матеріалами, мультимедійним комп’ютером, який має доступ до повних відомостей про професії та університетських курсах;
  • оброблена дубом головна бібліотека (яку обслуговує постійним бібліотекарем). Нещодавно її фонд поповнився 3500 нових довідкових видань та мультимедійними комп’ютерами. Є окремий навчальний кабінет для учнів невипускних класів з університетськими сидіннями;
  • центр театрального мистецтва (Хол, присвячений Шарлотті Бронте) вміщує 200 глядачів, оснащений сценою, повним театральним освітленням, акустичною системою з мікрофонами, кабельним телебаченням, широкоформатного кольоровим монітором для глядачів, кондиціонерами, звуковою ізоляцією і електронним центром управління;
  • сучасна кухня і роздавальна головною їдальнею, піцерія. Щоденна дієта з двох гарячих страв, вегетаріанської їжі і великого вибору салатів. Регулярні опитування популярних страв для забезпечення різноманітного улюбленого всіма меню.

Закусочна і кафе-морозиво з професійним кухонним обладнанням для викладачів і учнів, а також для прийому іноземних гостей

 • їдальня на 200 місць з тостерами на кожному столі. Для учнів встановлені автомати з морозивом, охолодженою водою, мікрохвильові печі. Є зручна вітальня на 50 місць з повним набором свіжих газет і журналів, шахи та інші настільні ігри;
 • критий плавальний басейн з похилим входом в воду, в якому завжди підтримується температура 28 ° C. Навколо басейну розташовано сорок шезлонгів. Двічі в семестр організуються недільні суміщені сніданки і обіди, на яких учні насолоджуються їжею і грають в ігри;
 • повністю обладнаний атлетичний зал з 12-ма різними тренажерами, включаючи електронну бігову доріжку;
 • новий 140-місцевий лекційний зал із зручними сидіннями університетського типу та збільшеними письмовими підставками для всіх;
 • торгова точка – магазин коледжу, в якому продається широкий вибір шкільної форми, а також 200 найменувань різних недорогих товарів: ручки, папір, ігри, іграшки та великий вибір книг; </ li>
 • п’ять всепогодних тенісних кортів з прожекторним освітленням, які також можуть використовуватися як три нетбольних майданчика.

 

Коледж імені королеви Етельбургі взяв на себе суворі зобов’язання щодо забезпечення рівня освіти, що відповідає сучасним вимогам. Школа робить значні вкладення для забезпечення високоякісними засобами для вивчення іноземних мов. У школі є супутникове телебачення, що дозволяє транслювати передачі різних країн в класних кімнатах, також новий лінгафонний кабінет і прекрасно обладнані комп’ютерні і лабораторні класи з предметів.

До списку предметів автоматично додається релігієзнавство, інформаційні технології і обчислювальна техніка, спорт. Ці додаткові предмети забезпечують різнобічність освіти, яку школа надає кожному учневі. Навчальна програма також включає персональне і соціальне утворення, яке висвітлює такі питання, як куріння, наркотики, взаємовідношення між людьми, почуття власної гідності, цінності та проблеми дискримінації. Заняття з трудових дисциплін доповнюють програму. У всіх областях використовується підхід, призначений для отримання чуйних і позитивних відповідей на порушені проблеми.

Хлопці щотижня можуть вибирати собі заняття до душі: Школа Королеви Етельбургі пропонує більш 150 видів діяльності, різні закордонні поїздки, благодійні ініціативи і безліч спортивних, музичних, театральних та інших заходів. Життя учнів насичена подіями, вони з упевненістю виходять за межі школи і досягають успіху в найрізноманітніших галузях. Не дивно, що батьки з різних країн все частіше вибирають для своїх дітей школу королеви Етельбургі. При цьому основна увага приділяється академічної роботі, завдяки чому Коледж має такі високі рейтинги на рівні країни.
Учебные программы

Queen Ethelburga’s College пропонує навчання за наступними навчальними програмами:

 • GSCE
 • A-Level
 • IB (міжнародний бакалаврат)
 • BTEC

Навчальна програма індивідуально підібрана для кожного учня. Маленькі класи, хороша дисципліна і мотивація приносять впевненість, успіх і відмінну кар’єру. Учні щасливі і впевнені в своїх силах. Всі уроки проходять в нових, спеціально побудованих класах, в атмосфері дружелюбності і підтримки, що допомагає учням досягти кращого.
Предмети на вибір A-level:

Образотворче мистецтво
Біологія
вивчення бізнесу
хімія
технологія проектування
Економіка
Англійська мова
Англійська література
Французька мова
Математика
Географія
Німецька мова
Історія
фізика
Психологія
Іспанська мова.

Учнів навчають общепедагогическим і фахових дисциплін. Особлива увага приділяється вивченню іноземних мов: німецької, французької, іспанської, італійської та іншим. Старшокласниць традиційно навчають етикету, сервіровці столу і організації прийомів.

Спорт і дозвілля

Коледж Королеви Етельбургі приділяє величезну увагу фізичній і творчому розвитку своїх учнів. Школярі займаються такими видами спорту: футбол, баскетбол, волейбол, хокей, плавання, водне поло, бадмінтон, теніс, настільний теніс, гімнастика, легка атлетика, регбі, крикет, альпінізм. Учні можуть займатися верховою їздою на базі Королівського кінноспортивного центру. Працюють гуртки та клуби за: шахів, комп’ютерного дизайну, кулінарії, фотографії. Діти можуть займатися в музичному центрі, театральному центрі і центрі мистецтв і дизайну.

проживання

Queen Ethelburga’s College пропонує своїм учням найкраще розміщення в усій Англії. Хлопці проживають в студентських резиденціях класу Luxe для хлопчиків і дівчаток (окремо). Учні старших класів живуть в одномісних і двомісних кімнатах, учнів молодших класів поселяють в кімнати по 3 – 4 людини. У кімнатах є телефон, телевізор, електричний чайник і фен. Більшість кімнат мають власний туш і туалет. У кожній резиденції є загальні холи, кімнати відпочинку, кухні і пральні, оснащені найсучаснішою побутовою технікою. Учням пропонують свіжу пресу і настільні ігри. Харчуються учні в шкільній їдальні, додатково на території школи є кафетерій, піцерія і закусочна.

Вартість навчання для міжнародних студентів:

http://www.qe.org/college/international-fees/

Додатково оплачується:

 • авіапереліт
 • консульський збір
 • страхування
 • Послуги Domar Global Group

 

Англійська з Domar Academy

advertisement

ШУКАЄТЕ КРАЩУ ПРОГРАМУ ДЛЯ ОСВІТИ ЗА КОРДОНОМ?

Задайте вопрос нашему менеджеру, заполнив форму или позвонив по номеру телефона.

x